- perfum idealny pomysł na prezent
Zdrowie z Natury
prosto z wędzarni
Kaliskie pomidory - prawdziwy zapach i smak
chemia z NIEMIEC
swojskie wędzone
najlepsze w Szczecinie
...idealny-przepyszny
źródło witamin i błonnika
prosto z wędzarni
znakomita porcja witamin
trendy w kolorach jesieni
ogromny wybór kawy ziarnistej
100% - natury
- miły gest - kwiaty bez okazji

Dla najemców

Strona internetowa C.H.U. Manhattan to nie tylko kolejny sposób na promocję centrum, ale również całkowicie nowy i bezpłatny kanał komunikacji dla wszystkich Sprzedawców i Usługodawców znajdujących się na jego terenie. Dzięki stronie www.chumanhattan.pl można na bieżąco informować o wszystkich wydarzeniach, promocjach i ofertach specjalnych, które czekają na klientów w Twoim sklepie lub punkcie usługowym.

Wizytówka Twojego Pawilonu

Wizytówka Twojego sklepu lub punktu usługowego to dla Ciebie najważniejsze miejsce na stronie. To tutaj potencjalny klient znajdzie najistotniejsze informacje na temat Twojej działalności, które pozwolą mu odnaleźć Twój pawilon i zapoznać się z Twoją ofertą.

 

Poniżej schemat Wizytówki Twojego Pawilonu

Nazwa i numer pawilonu

SEKTOR
TELEFON KONTAKTOWY (opcjonalnie)
ADRES E-MAIL (opcjonalnie)

Nasza branża:

MIEJSCE NA OFERTĘ TWOJEGO SKLEPU LUB PUNKTU USŁUGOWEGO

O nas:

MIEJSCE NA KRÓTKĄ NOTKĘ O TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI (opcjonalnie)

Jesteśmy tutaj

W TYM MIEJSCU, OPRÓCZ MAŁEJ ORIENTACYJNEJ MAPKI, MOGĄ SIĘ RÓWNIEŻ ZNALEŹĆ ZDJĘCIA TWOJEGO SKLEPU

Sprawdź jak teraz wygląda Twoja wizytówka i dopasuj ją do swoich potrzeb. Wszystkie zmiany możesz zgłosić na piśmie w biurze C.H.U. Manhattan.

 

Aktualności i Wydarzenia

Jeśli chcesz poinformować potencjalnych klientów o planowanych lub aktualnych promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych lub planujesz jakieś wydarzenie, możesz to również zrobić za pomocą strony www.chumanhattan.pl. Wystarczy, że przekażesz pismo z informacjami, które chcesz ogłosić w biurze C.H.U. Manhattan, a my zamieścimy Twoją wiadomość w dziale „Aktualności”.

Wolne powierzchnie

Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć swój pawilon przekaż w biurze C.H.U. Manhattan szczegółowe informacje na jego temat, zdjęcia oraz swoje dane kontaktowe, a my zamieścimy Twoje ogłoszenie w dziale „Wolne powierzchnie”.